KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15111015
nr 1511 1015
Harris Ribut
(f. 1951), Malaysia
Oljemålning, "Tsunami II". Signerad, daterad 2005. Olja på duk, oramad, 77x100 cm
Harris Ribut, bildkonstnär född 1951.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:56:42
11/12 15:38:25
- Klassiska
12 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska